<p style='margin:0px; text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> You need Adobe Flash Player to see this video<br><br> <a href='http://www.macromedia.com/go/getflashplayer' style='text-align:center; font-size:16pt; font-weight:bold;'> Get the Flash Player</a></p>
Тражи у видеима, члановима, догађајима, аудио фајловима, фоткама и блоговима Тражи
[H] [Sammy Tippit Persian] خدمات سامی تیپیت فارسی

[H] [Sammy Tippit Persian] خدمات سامی تیپیت فارسی

SammyTippitMinistries- به خدمات سامی تیپیت خوش آمدید! ! هدف ما این است که کمک کنیم در مسیح رشد کنید تا بتوانید دیگران را با مسیح آشنا کرده و در رشد و افزایش شاگردانشان به آنها کمک کنید. این ویدئوها را میتوانید در کانالهای ما، با زبانهای انگلیسی، هندی، پنجابی، اردو، پرتغالی، اسپانیایی، رومانیایی، فارسی، عربی و چینی تماشا کنید.
خدمات سامی تیپیت شامل پنج بخش است:
اولین بخش شاگردی است. اینجا جايي است که ياد ميگيريد چگونه در مسابقه ي زندگي مثل يک قهرمان واقعي بدوید. بخش دوم، بخش "گروه های کوچک" است. اینجا جایی است که میتوانید یک گروه کوچک درست کنید و با دیگران در گروه خود تعامل داشته باشید. یاد میگیرد که چگونه یک گروه کوچک تشکیل دهید. بخش سوم به آموزش رهبری برای یک گروه کوچک، مربوط میشود. بخشهای چهارم و پنجم ، آموزش بشارت و آموزش بشارت در کریسمس، هستند. آنها به شما یاد میدهند که ایمان خود به مسیح را با دیگران در میان بگذارید.
این وب سایت، وسیله ای برای افزودن شاگردان عیسی است، که کمک میکند دیگران را با مسیح آشنا کرده تا رشد کنند و آنها نیز دیگران را به مسیح برسانند. هدف از این وبسایت این است که تعداد شاگردان را افزایش دهید.
خدمات سامی تیپیت بیش از ۵۰ سال است که الهام بخش و کمک در سرتاسر جهان است. سامی تیپیت، بنیان گذار و رئیس، یک مشاور، معلم و مبشری مشهور در جهان با تجربه خدمت و کمک به مردم در بیش از ۸۰ کشور است. سامی مطالبی را فراهم می کند که به مردم کمک کند از عهده مجموعه وسیعی از مسائل اجتماعی ، روانی و روحانی برآیند و خصوصاً علاقه مند است این مطالب را در دسترس سایر کشورهای جهان قرار دهد. منابع کتاب مقدسی او را میتوان با این زبانها، گوش داد: انگلیسی، هندی، پنجابی، اردو، پرتغالی، اسپانیایی، رومانیایی، فارسی، عربی و چینی. سامی نویسنده کتابهای متعددی درمورد زندگی مسیحی است. که در سایت www.sammytippitbooks.com قابل دسترس هستند.
سامی با دبورا "تکس"تیپیت ازدواج کرده است و آنها دارای دو فرزند و پنج نوه هستند.
راه ارتباطی: info@sammytippit.org


Видео:102
Погледи:42 
Чланови:0
Страна од 3
1 - 35 од 102 видеа

Sammy's Invitation

     
3 Погледи

[L22] یک مکان ملاقات

     
0 Погледи

[L18] معرفت خدا

     
0 Погледи

[L17] دعا و پیروزی

     
0 Погледи

[L15] مرگ عیسی

     
0 Погледи

[L13] موضع ما در دعا

     
0 Погледи

[L12] هدف دعا

     
0 Погледи

[L11] اولویت دعا

     
0 Погледи

[L10] امتیاز دعا

     
2 Погледи

[L09] قدرت دعا

     
0 Погледи

[L08] دعا چیست؟

     
0 Погледи

[L02] رویای شما چیست؟

     
0 Погледи

[L01] مقدمه

     
0 Погледи

دعوت کریسمس

     
1 Поглед

Страна од 3
1 - 35 од 102 видеа